iPad Air

Briliant. Në çdo aspekt.

Tani përmbanë Touch ID. I sigurtë, shpejtë dhe lehtë në përdorim.

chip__gmwx0rqkj0qe_large_2x

I fuqizuar nga çipi A14 Bionic për një përvojë fenomenale.

Në formë të plot ngjyrave si Sky Blue, Green, Rose Gold, Silver dhe Space Grey.

Vëllau i vogël i serisë Pro.

iPad Air bën më shumë sesa një kompjuter në një formë mue të thjeshtë, dhe më magjike. Tani me më shumë karakteristika dhe aftësi, është më e shkathët se kurrë.

Blej iPad Air.

10.9″ Retina display
2360×1640-pixel resolution at 264 pixels per inch (ppi)
A14 Bionic chip with 64‑bit architecture
True Tone display
12MP Wide camera
Touch ID
Up to 256GB storage
Support for Apple Pencil (2nd generation)
Support for Smart and Magic Keyboard

639€

Eksploro aksesorët për iPad Air

Blej Tani