iPad mini 6

iPad mini është i dashur nga njerëzit për madhësinë dhe aftësitë e tij. Dhe tani ka më shumë arsye për ta dashur atë. Procesor i fuqishëm A15 Bionic me Neural Engine. Ekrani 8.5″ Retina Display me teknologjinë True Tone. Dhe tani ka përkrahje të Apple Pencil. Ende është mini, por tejet më i fuqishëm!

Magjia e iPad-it.
Në shuplakën e dorës sate.

Ku idetë e mëdha jetësohen.

Dizajn I ri all-screen.

I fuqishmi A15 Bionic çip.

5G super të shpjetë.

Përkrah Apple Pencil 2.

Tani ne 4 ngjyra magjepsëse.

Pajisje si asnjë tjetër.

iPad mini është projektuar me përpikëri për të qenë absolutisht i bukur. Korniza e re përmban një ekran të ri, më të madh nga skaji në skaj, së bashku me kufij të ngushtë dhe qoshe elegante të rrumbullakosura.

Ekrani 8.3 inç Liquid Retina përmban True Tone, gamë të gjerë ngjyrash P3 dhe reflektim ultra të ulët, duke e bërë tekstin shumë të mprehtë dhe ngjyrat reale por si të gjalla, në çdo ambient.

Apple Pencil ngjitet në mënyrë magnetike nga njëra anë e iPad mini, kështu që është gjithmonë me ju dhe gati për një skicë nxitëse të momentit ose një sesion spontan të stuhisë së ideve.

iPad mini vjen në katër ngjyra të mrekullueshme. Dhe altoparlantët e rinj stereo t janë të mrekullueshëm kur shikoni një shfaqje në pozitë landscape pranë pishinës ose dëgjoni listën tuaj të preferuar

Touch ID është i integruar në butonin sipër për vërtetim të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt. Përdorni gjurmët e gishtërinjve tuaj për të zhbllokuar iPad -in tuaj ose për të bërë një pagesë shpejt dhe sigurt.

Lojrat në të nuk janë më thjeshtë lojëra.

Çipi i ri A15 Bionic e bën iPad minin po aq të fuqishëm sa është edhe i ndorshëm. Pavarësisht nëse jeni duke shetitur nëpër inboxin tuaj ose redaktoni fotografi me Photoshop, ai ka fuqinë për t’i bërë të gjitha. Përdorni aplikacione të avancuara, shkrepni momentet brilante dhe sillni në jetë projektet tuaja krijuese, kudo. Ofron deri në 40% performancë më të shpejtë të CPU-së dhe, me Apple Neural Engine, machine learning deri në 2x më të shpejtë. Kështu që ju mund të flakni ditën tuaj të punës, sesionin në studio por edhe shumë më shumë. CPU me 6 bërthama Deri në 40% performancë më të shpejtë

Blej iPad Mini.

Dizajn mahnitës me ekran skaj-më-skaj prej 8.3-inç Liquid Retina me gamën më të gjerë ngjyrash, True Tone dhe 500 nits shkëlqimi.
Shijoni performancë të jashtëzakonshme me jetëgjatësi tërë ditore të baterisë me çipin A15 Bionic
Touch ID i integruar në butonin e sipërm për vërtetim të shpejtë, të lehtë dhe të sigurt.
Përdorni kamerën e përparme Ultra Wide 12MP me Center Stage për video thirrje më natyrale.
Përjetoni shpejtësi ultra të shpejtë në modelet celulare 5G

599€

Eksploro aksesorët për iPad Mini

Blej Tani