Bateria me jetëgjatësinë më të madhe ndonjëherë.

Sistem kamerash pakrahasimisht më të fuqishme. Ekran tepër reagues, ku çdo ndërveprim ndihet sërish i ri. Çipi më i shpejtë i smartfonëve në botë. Qëndrueshmëri e jashtëzakonshme. Dhe një hap i madh në kohëgjatësinë e baterisë. Ky iPhone na bën edhe neve Pro.

Shfrytëzoni më të mirën.

Hidhni një vështrim më të afërt.

iPhone.Mbështjellur në titan.

iPhone 15 Pro është iPhone i parë që ka një dizajn titani të shkallës së hapësirës ajrore, duke përdorur të njëjtën aliazh që anija kozmike përdor për misionet në Mars.

Titani ka një nga raportet më të mira të forcës ndaj peshës së çdo metali, duke i bërë këto modelet tona Pro më të lehta ndonjëherë. Ju do ta vini re ndryshimin në momentin që do të zgjidhni një.

Çipi 17 Pro.
Përbindëshi fitues për lojërat.

Eshte ketu. Ridizajnimi më i madh në historinë e GPU-ve të Apple. A17 Pro është një klasë krejtësisht e re e çipit të iPhone që ofron performancën tonë më të mirë grafike deri më tani.

Lojërat celulare do të duken dhe do të ndjehen kaq zhytëse, me mjedise tepër të detajuara dhe karaktere më realiste. Dhe me shpejtësi dhe efikasitet lider në industri, A17 Pro merr shpejt dhe ecën me të.

Deri

Pro-class GPU

me 6 bërthama

Një aparat fotografik që kap imagjinatën tuaj më të çmendur.

Nga fleksibiliteti dramatik i inkuadrimit deri te portretet e gjeneratës së ardhshme, shikoni se çfarë mund të bëni me sistemin tonë më të fuqishëm të kamerës iPhone.

Një iguana jeshile, e kapur nga kamera kryesore 48MP

Me iPhone 15 Pro, keni shumë gjatësi fokale për të punuar. Është si të kesh shtatë lente pro në xhep, kudo që të shkosh.

Blej iPhone 15

iPhone 15 Pro

 • Super Retina XDR display me ProMotion
 • 6.1‑inch (diagonal)
 • all‑screen OLED display
 • A17 Pro chip with 6-core GPU
 • Titanium with textured matt glass back
 • Action button
 • Up to 10x optical zoom rang
 • Supports USB3 for up to 20x faster transfers

1399.00 €

iPhone 15 Max

 • Super Retina XDR display me ProMotion
 • 6.7‑inch (diagonal)
 • all‑screen OLED display
 • A17 Pro chip with 6-core GPU
 • Titanium with textured matt glass back
 • Action button
 • Up to 10x optical zoom rang
 • Supports USB3 for up to 20x faster transfers

1499.00 €

Eksploro aksesorët për iPhone 15

Top